Krówki na urodziny

Codziennie obchodzone są czyjeś urodziny. Dzieci najbardziej cieszą się z tego dnia ponieważ uwielbiają być obdarowane różnymi prezentami,
są wtedy bardzo szczęśliwe. My dorośli mimo upływu lat, też cieszymy się w tym dniu, ponieważ to świetna okazja na spędzenie czasu z najbliższymi. Urodziny tym bardziej okrągłe, są okazją do biesiadowania, świętowania i celebrowania tego dnia.

Aktywne filtry

Przygotowując imprezę urodzinowa chcemy aby nasi goście byli zadowoleni i czuli się jak najbardziej komfortowo.
Zaczynając przygotowania napewno myślisz o jakimś podziękowaniu lub chodzby nawet słodkim poczęstunku.
Świetnie sprawdza się cukierki. Cukierki uwielbia każdy dlatego są idealnym poczęstunkiem dla gości. U nas kupisz personalizowane krówki z dowolnym wzorem . Możesz również wpisać swój własny niepowtarzalny tekst a nawet dodać zdjęcie.
Kolorowy i dekoracyjny wzór opakowania napewno urozmaici wystrój stołu i napewno miło zaskoczy Twoich gości. Napewno będzie to jednen z najciekawszych spróbów na podanie deseru lub słodkiej przekąski.

Krówki urodzinowe

Nasze krówki posiadają delikatny mleczno-śmietankowy smak. Nie są poddawane kilkukrotnej karmelizacji dlatego ich smak jest wyjątkowy
i rozpływający się w ustach. Cukierki nie są ciągnące dlatego są bezpieczne dla dzieci i osób starszych. Dzieci uwielbiają smak naszych cukierków. 
Dodatkowo cukierki przybywają do nas z cukierni 24h po złożeniu przez was zamówienia dlatego masz gwarancję świeżości przez 9 miesięcy od momentu złożenia zamówienia. Wielokolorowe wtykiety idealnie dopasują się do tej okazji. Możesz również poprosić nas o wykonanie indywidualnego projektu zupełnie za darmo.

Zastosowanie krówek

Nasze krówki idealnie sprawdzą się jako poczęstunek dla gości.

Podziękowanie dla gości na urodziny

Możesz zapakować je w woreczki dodając bilecik z wyrazem wdzięczności za uczczenie z Tobą Twoich urodzin. Krówki możesz również położyć luzem zbiorczo w miseczce,w małych pojemniczkach lub na talerzykach. Cukierki będą również pełniły rolę świetnej dekoracji całej uroczystości możesz wsadzić je w ozdobne przezroczyste słoiczki z pokrywką lub ułożyć razem z innymi łakociami.

Opakowania po krówkach możesz również zachować na pamiątkę w pudełku wspomnien Twojego dziecka lub własnym jeśli takie posiadasz.

Do szkoły, przedszkola, jako słodki upominek 

Krówki świetnie sprawdza się również jako poczęstunek w szkole, przedszkolu z okazji urodzin Twojego dziecka.

Zazwyczaj gdy mamy urodziny swojego dziecka kupujemy cukerki do szkoły z tej okazji dlatego personalizowane krówki urodzinowe będą świetna alternatywą i wspaniałym pomysłem ponieważ opakowania mogą być z ulubionym bohaterem lub motywem przewodnim. Twoje dziecko napewno będzie zachwycone takim pomysłem na cukierki urodzinowe.

Pinaty, imprezy w bawialniach, konkursy i zabawy

Pinaty staja się coraz bardziej popularne na imprezach urodzinowych. Nasze personalizowane krówki świetnie sprawdza się jako słodkie wypełnienie pinat oraz spełnia świetną rolę jako nagroda w różnych zabawach i konkursach urodzinowych.


Sprawdź nasze wzory na:

krówki ślubne - krówki na komunię - krówki na chrzest - krówki na urodziny - krówki wielkanocne