Krówki na chrzest

Chrzest Święty to bardzo ważne wydarzenie w życiu dziecka i równie ważne dla mamy, taty. Zależy im, aby ich dziecko wychowywało się w katolickiej wierze. Zazwyczaj decydują się na zorganizowaniu ceremonii Chrztu Świętego, gdy dziecko skończy kilka miesięcy. Dlatego warto zadbać o każdy szczegół dużo wcześniej. 

Istnieje 44 produktów.

Pokazuje 1-39 of 44 przedmiot(ów)

Aktywne filtry

Planując Chrzest Święty swojego dziecka musisz już wcześniej ustalić datę, zrealizować formalności w kościele, zarezerwować restauracje, zamówić zaproszenia i oczywiście podziękowania dla waszych gości.
Po przyjęciu sakramentu Chrztu Świętego najczęściej organizujemy niewielkie przyjęcie w gronie rodziny i przyjaciół.
Chcąc wyrazić swoją wdzięczność, rodzice starają się zaskoczyć obecnych na przyjęciu miłą, drobną niespodzianką.
W ramach podziękowania dla gości wręczają drobne upominki. To trend, który zyskuje coraz więcej sympatyków i staje się coraz powszechniejszy.


Podziękowania dla gości na Chrzest

naszego dziecka mogą przybrać różną formę, np. postać słodkiego upominku. 
W naszym sklepie znajdziesz

krówki na Chrzest

Podziękowania dla gości na chrzest  w formie personalizowanych krówek to słodki, a zarazem oryginalny upominek, który możesz całkowicie dostosować do stylu tej uroczystości. Na naszych krówkach możesz umieścić np. datę Chrztu, imię dziecka, "słodko dziękujemy" i wiele innych.


Krówki

są nie tylko smakołykiem dla najmłodszych, ozdobą nakryć czy dodatkiem do słodkiego stołu,  a zarazem niepowtarzalnym i nietypowym drobnym upominkiem dla dorosłych.

Termin przydatności do spożycia wynosi aż 6 miesięcy. Jeden kilogram krówek to ok. 65szt cukiereczków. Tylko u nas darmowa dostawa przy zamówieniu 2 kilogramów. Tak u nas za wysyłkę nic nie płacisz. 


Szybka realizacja

Czas realizacji Twojego zamówienia wynosi tylko 5 dni roboczych.

Poznaj nasze krówki

Dowiedz się jak zamówić

Możesz również zamówić próbki każdego wzoru.


Zobacz pozostałe kategorie:

krówki weselne  -  krówki reklamowe  -  krówki na chrzest  -  krówki na urodziny  -  krówki w słoiczku